Bosch Zeytinburnu Servisi

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 4 Ortalama: 5]

 

Bosch Zeytinburnu Servisi – 0212 643 16 13

Zeytinburnu bosch servisi? Zeytinburnu bosch servisine nasıl ulaşabilirim? En yakın Zeytinburnu bosch servisi nerede? Zeytinburnu bosch servis numarası? Tüm bu sorularınızın cevabı için yazımızı okumaya devam ediniz.

Bosch Zeytinburnu servisi, hizmeti adı altında size verdiğimiz teknik servis hizmeti ile siz müşterilerimizin şikayetlerini en hızlı şekilde çözümlüyor sizi mağdur etmiyoruz.

Zeytinburnu bölgesinde bosch buzdolap servisi, bosch çamaşır makinesi servisi, bosch bulaşık makinesi servisi, bosch kombi servisi olarak hizmet vermekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Zeytinburnu bosch servisi , bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız belgeli ve tecrübeli çalışanlarımızdır. Evlerinize gönderdiğimiz uzman ekip arkadaşlarımız ayaklarına galoş giyerek temiz ve hijyenik bir şekilde size en iyi hizmeti vermekte, arıza tespiti olduğu yerde yapıp size hemen makinedeki arızayı bilgi vermektedir.Arıza durumuna göre servis ekibimiz cihazı tamir edip çalışır bir durumda size teslim etmektedir.

Bosch marka makinelerinizde değişen parçalar firmamız tarafında 1 yıl garantilidirBuzdolabı soğutmuyor, çamaşır makinesi temiz yıkamıyor, bulaşık makinesi temiz yıkamıyor, kombi sıcak su vermiyor gibi arızalarınızı bosch yetkili servisi’nde uzman ekip arkadaşlarımız tarafında en kısa sürede çözüme ulaştırılıyor ve siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden en kısa zamanda cihazın onarınımını yapıp size teslim ediyoruz.Kullandığımız parçalar orjinal yedek parça olup fabrika tarafından temin edilmektedir.Değişen parçaların bizim tarafımızdan arızalı çıkması durumunda ücretsiz bir şekilde gelip değişen parçayı yenisi ile değiştiriyoruz.


En yakın Bosch Zeytinburnu servisi, numarasına ulaşmak istiyorsanız 0212 643 16 13 nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.


Bosch Zeytinburnu servisi

Sosyal Medya'da Paylaşın:
9k