Bağcılar Bosch Servisi

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 19 Ortalama: 5]

Bağcılar Bosch Servis Bilgileri

bağcılar bosch yetkili servisi

Bağcılar bosch servis hizmeti adı altında size verdiği teknik servis hizmeti ile siz müşterilerimizin şikayetlerini en hızlı şekilde çözümlüyor sizi mağdur etmiyor. Bağcılar bosch servis Türkiye genelinde bosch buzdolap servisi, bosch çamaşır makinesi servisi, bosch bulaşık makinesi servisi, bosch kombi servisi olarak hizmet vermekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Bağcılar bosch  servis bünyesinde çalışan ekip arkadaşları belgeli ve tecrübeli çalışanlarımızdır. Evlerinize gönderilen uzman ekip arkadaşları ayaklarına galoş giyerek temiz ve hijyenik bir şekilde size en iyi hizmeti vermekte, arıza tespiti olduğu yerde yapıp size hemen makinedeki arızayı bilgi vermektedir.Arıza durumuna göre servis ekibi cihazı tamir edip çalışır bir durumda size teslim etmektedir. Bosch marka makinelerinizde değişen parçalar firma tarafında 1 yıl garantilidir.Buzdolabı soğutmuyor, çamaşır makinesi temiz yıkamıyor, bulaşık makinesi temiz yıkamıyor, kombi sıcak su vermiyor gibi arızalarınızı bosch servisi’nde uzman ekip çalışanları tarafında en kısa sürede çözüme ulaştırılıyor ve siz değerli müşterileri mağdur etmeden en kısa zamanda cihazın onarınımını yapıp size teslim ediyor.Kullanılan parçalar orjinal yedek parça olup fabrika tarafından temin edilmektedir.Değişen parçaların bizim tarafımızdan arızalı çıkması durumunda ücretsiz bir şekilde gelip değişen parçayı yenisi ile değiştiriyoruz.


Arızalar ve Çözümler

Buzdolabı Arızaları Ve Çözümleri

Çamaşır Makinası Arızaları Ve Çözümleri

Bulaşık Makinası Arızaları ve Çözümleri

Kombi Arızaları ve Çözümleri


 Bosch Servisleri 

Bosch servis , numarasına ulaşmak istiyorsanız 0212 643 16 13 nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz ya da aşşağıdan size en yakın bölgeyi seçebilirsiniz.

 

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 19 Ortalama: 5]