AVCILAR BOSCH SERVİSİ

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 4 Ortalama: 5]

avcılar bosch servisiAvcılar Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Avcılar semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.
TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Uzun süredir bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanlarında tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tüm teçhizat ve ekipmanları tam ve eksiksiz bulunduğundan makineleriniz taşınırken ve bakımı yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz.

Avcılar bosch servisi olarak bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kombi ve buzdolabı gibi bakım ve onarımını yaptığımız elektrikli cihazlarınıza 1 yıl onarım garantisi vermekteyiz. Arızalarda makinelerinin elemanlarından birinin bozulmuş olma ihtimaline karşın yedek parça garantisi de vermekteyiz. Böylece her hangi bir parça arızalandığında hemen yenisini yerine koymak daha kolay olacaktır.

Yıllardır İstanbul merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinelerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.
Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Atölye ye alınan cihazlarınız da genel bakım ücretsiz yapılmaktadır. Sizlerde Avcılar bosch servisi ile ekonomik fiyatlara makinelerinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

İstanbul Avcılar Bosch servisi olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş her zaman kaliteli hizmet den ödün vermeden haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Yıllardır İstanbul merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinelerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Bosch beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Avcılarda da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Avcılar bosch servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Avcılar Bosch Servisi Olarak Avcılar Bölgesinde Hizmet verdiğimiz Mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır;

•Ambarlı Mahallesi
•Avcılarmerkez Mahallesi
•Cihangir Mahallesi
•Denizköşkler Mahallesi
•Firuzköy Mahallesi
•Gümüşpala Mahallesi
•Mustafakemalpaşa Mahallesi
•Tahtakale Mahallesi
•Üniversite Mahallesi

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Avcılar Bosch Servisi