BAHÇELİEVLER BOSCH SERVİSİ

bahcelievler bosch servisiBahçelievler bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Bahçelievler semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.
TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Uzun süredir bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanlarında tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tüm teçhizat ve ekipmanları tam ve eksiksiz bulunduğundan makineleriniz taşınırken ve bakımı yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz.

Bahçelievler bosch servisi olarak bulaşık makinesi,çamaşır makinesi,kombi ve buzdolabı gibi bakım ve onarımını yaptığımız elektrikli cihazlarınıza 1 yıl onarım garantisi vermekteyiz. Arızalarda makinelerinizin elemanlarından birinin bozulmuş olma ihtimaline karşın yedek parça garantisi de vermekteyiz. Böylece her hangi bir parça arızalandığında hemen yenisini yerine koymak daha kolay olacaktır.

Yıllardır İstanbul merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinelerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.
Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Atölye ye alınan cihazlarınız da genel bakım ücretsiz yapılmaktadır. Sizlerde Bahçelievler bosch servisi ile ekonomik fiyatlara makinelerinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Bosch servisi olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş her zaman kaliteli hizmet den ödün vermeden haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Yıllardır İstanbul merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinelerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Bosch beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınız da uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Bahçelievler de hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Bahçelievler bosch servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Bosch Servisi Olarak Bahçelievler Bölgesinde Hizmet verdiğimiz Mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır;

•Bahçelievler Mahllesi
•Cumhuriyet Mahallesi
•Çobançeşme Mahallesi
•Fevziçakmak Mahallesi
•Hürriyet Mahallesi
•Kocasinanmerkez Mahallesi
•Siyavuşpaşa Mahallesi
•Soğanlı Mahallesi
•Şirinevler Mahallesi
•Yenibosnamerkez Mahallesi
•Zafer Mahallesi

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Bahçelievler Bosch Servisi

[showmap lat=”40.997726″ lng=”28.849998″ marker=”1″ caption=”Bahçelievler Bosch Servisi” sizeW=”274px” sizeH=”300px” map=”ROADMAP” zoom=”12″ scroll=”1″ street=”1″ zoomcontrol=”1″ pan=”1″ mapcontrol=”1″ overview=”1″]

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 20 Ortalama: 4.8]

Bir yanıt yazın