TAKSİM BOSCH SERVİSİ

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 0 Ortalama: 0]

taksim bosch servisiTaksim Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Taksim semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.
TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Taksim Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Taksim bölgesine hizmet vermekteyiz.
Dünyaca ünlü bosch markasının Taksim servisi olarak hizmet vermekteyiz. Taksim çevresinden alınan tüm arıza bildirilerine anında yanıt veriyor, hızlı ve kesim çözümler sunuyoruz.
Taksim bosch servisimiz ile makinalarınızın kapınızdan alınarak atölyemizde arıza tespiti için belirli test ve analizlere tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra durum sizlere bildirilerek onarımı yapılmaktadır.
Bosch buzdolabı, bosch çamaşır makinası, bosch bulaşık makinası, bosch kombi, bosch ankastre, bosch fırın ürünlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Tamir ve bakım bölümünde çalışan personellerimiz alanlarında uzman ve etkin kişilerdir.

Taksim bosch servisi olarak onarımını yaptığımız ürünleri 1 yıl garanti kapsamı içine alıyor böylece her hangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.
Bosch beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Taksimda da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Taksim bosch servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Taksim Bosch Servisi Olarak Taksim Bölgesinde Hizmet Veriyoruz.

Taksim Bölgesine En Yakın Servis

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Taksim Bosch Servisi