ŞİRİNEVLER BOSCH SERVİSİ

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 3 Ortalama: 5]

şirinevler bosch servisiŞirinevler Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Şirinevler semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.
TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Bosch Şirinevler servisi olarak İstanbul genelinde en iyi hizmeti vermekteyiz. Alanlarında deneyimli ekibimiz ile ürünleriniz uzmanların ellerinde belirli testlerden geçerek yenilenecektir.
Makinalarınızın acil kullanım zamanlarında arızalanmalarından dolayı siz değerli müşterilerimizi düşünerek Şirinevler bosch servis olarak haftada 6 gün 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bosch Şirinevler servisi olarak bosch bulaşık makinası, bosch çamaşır makinası, bosch kombi ve bosch buzdolabı makinalarının tamirini yapmaktayız ve makinalarınızın parça değişimi ihtimaline karşın yedek parça hizmeti de yapmaktayız. Makinalarınıza takıtığımız yedek parçalar kaliteli ve orjinaldir.Şirinevler bosch servisi olarak ürünlerinize 1 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Böylece makinalarınız tamiri yapıldıktan sonra yine aynı nedenden dolayı aksama yaparsa onarımını ücretsiz olarak yapmaktayız. Makinalarınızın periyodik ve teknik bakımlarını yaparak analizler sonucu çıkarılan raporu sizlere sunuyor ve yapılması gerekenler için sizlerden onay alıyoruz. Böylece buzdolabı çamaşır makinası kombi ve bulaşık makinalarınızın sürekli eskimekte olan parçaları yenilecek ve ilk haline dönecektir.

Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Atölye ye alınan cihazlarınız da genel bakım ücretsiz yapılmaktadır. Sizlerde Şirinevler bosch servisi ile ekonomik fiyatlara makinelerinizin tamirini yaptırabilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödeme imkanınız mevcuttur.
Bosch beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Şirinevler da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Şirinevler bosch servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şirinevler Bosch Servisi Olarak Şirinevler Bölgesinde Hizmet Veriyoruz.

Şirinevler Bölgesine En Yakın Servis

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Şirinevler Bosch Servisi