ORTAKÖY BOSCH SERVİSİ

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 2 Ortalama: 5]

ortaköy bosch servisiOrtaköy Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Ortaköy semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.
TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Ortaköy Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Ortaköy bölgesine hizmet vermekteyiz.
Dünyaca ünlü bosch markasının Ortaköy servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ortaköy çevresinden alınan tüm arıza bildirilerine anında yanıt veriyor, hızlı ve kesim çözümler sunuyoruz.
Ortaköy bosch servisimiz ile makinalarınızın kapınızdan alınarak atölyemizde arıza tespiti için belirli test ve analizlere tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra durum sizlere bildirilerek onarımı yapılmaktadır.
Bosch buzdolabı, bosch çamaşır makinası, bosch bulaşık makinası, bosch kombi, bosch ankastre, bosch fırın ürünlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Tamir ve bakım bölümünde çalışan personellerimiz alanlarında uzman ve etkin kişilerdir.

Ortaköy bosch servisi olarak onarımını yaptığımız ürünleri 1 yıl garanti kapsamı içine alıyor böylece her hangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.
Bosch beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Ortaköyda da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Ortaköy bosch servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Bosch Servisi Olarak Ortaköy Bölgesinde Hizmet Veriyoruz.

Ortaköy Bölgesine En Yakın Servis

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Ortaköy Bosch Servisi