LEVENT BOSCH SERVİSİ

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 2 Ortalama: 5]

levent bosch servisiLevent Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Levent semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.
TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Levent Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Levent bölgesine hizmet vermekteyiz.

Dünyaca ünlü bosch markasının Levent servisi olarak hizmet vermekteyiz. Levent çevresinden alınan tüm arıza bildirilerine anında yanıt veriyor, hızlı ve kesim çözümler sunuyoruz.
Levent bosch servisimiz ile makinalarınızın kapınızdan alınarak atölyemizde arıza tespiti için belirli test ve analizlere tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra durum sizlere bildirilerek onarımı yapılmaktadır.
Bosch buzdolabı, bosch çamaşır makinası, bosch bulaşık makinası, bosch kombi, bosch ankastre, bosch fırın ürünlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Tamir ve bakım bölümünde çalışan personellerimiz alanlarında uzman ve etkin kişilerdir.

Levent bosch servisi olarak onarımını yaptığımız ürünleri 1 yıl garanti kapsamı içine alıyor böylece her hangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.
Bosch beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Leventda da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Levent bosch servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Levent Bosch Servisi Olarak Levent Bölgesinde Hizmet Veriyoruz.

Levent Bölgesine En Yakın Servis

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Levent Bosch Servisi