Bosch Yetkili Servis

Bosch Yetkili Servis – 0212 643 16 13

Bosch yetkili servis

hizmeti adı altında size verdiğimiz teknik servis hizmeti ile siz müşterilerimizin şikayetlerini en hızlı şekilde çözümlüyor sizi mağdur etmiyoruz.

Bosch yetkili servis 

Türkiye genelinde bosch buzdolap servisi, bosch çamaşır makinesi servisi, bosch bulaşık makinesi servisi, bosch kombi servisi olarak hizmet vermekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Bosch yetkili servis  bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız belgeli ve tecrübeli çalışanlarımızdır. Evlerinize gönderdiğimiz uzman ekip arkadaşlarımız ayaklarına galoş giyerek temiz ve hijyenik bir şekilde size en iyi hizmeti vermekte, arıza tespiti olduğu yerde yapıp size hemen makinedeki arızayı bilgi vermektedir.Arıza durumuna göre servis ekibimiz cihazı tamir edip çalışır bir durumda size teslim etmektedir.Bosch marka makinelerinizde değişen parçalar firmamız tarafında 1 yıl garantilidir.Buzdolabı soğutmuyor, çamaşır makinesi temiz yıkamıyor, bulaşık makinesi temiz yıkamıyor, kombi sıcak su vermiyor gibi arızalarınızı bosch yetkili servisi’nde uzmak ekip arkadaşlarımız tarafında en kısa sürede çözüme ulaştırılıyor ve siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden en kısa zamanda cihazın onarınımını yapıp size teslim ediyoruz.Kullandığımız parçalar orjinal yedek parça olup fabrika tarafından temin edilmektedir.Değişen parçaların bizim tarafımızdan arızalı çıkması durumunda ücretsiz bir şekilde gelip değişen parçayı yenisi ile değiştiriyoruz.


En yakın Bosch yetkili servis, numarasına ulaşmak istiyorsanız 0212 643 16 13 nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz ya da aşşağıdan size en yakın bölgeyi seçebilirsiniz.

 


Arızalar ve Çözümler

Buzdolabı Arızaları Ve Çözümleri

Çamaşır Makinası Arızaları Ve Çözümleri

Bulaşık Makinası Arızaları ve Çözümleri

Kombi Arızaları ve Çözümleri

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 2 Ortalama: 5]

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın:
9k