BAHÇEŞEHİR BOSCH SERVİSİ

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 11 Ortalama: 4.9]

bahcesehir bosch servisiBahçeşehir Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Bahçeşehir semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.
TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Bahçeşehir Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Bahçeşehir bölgesine hizmet vermekteyiz.
Dünyaca ünlü bosch markasının Bahçeşehir servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bahçeşehir çevresinden alınan tüm arıza bildirilerine anında yanıt veriyor, hızlı ve kesim çözümler sunuyoruz.
Bahçeşehir bosch servisimiz ile makinalarınızın kapınızdan alınarak atölyemizde arıza tespiti için belirli test ve analizlere tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra durum sizlere bildirilerek onarımı yapılmaktadır.
Bosch buzdolabı, bosch çamaşır makinası, bosch bulaşık makinası, bosch kombi, bosch ankastre, bosch fırın ürünlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Tamir ve bakım bölümünde çalışan personellerimiz alanlarında uzman ve etkin kişilerdir.

Bahçeşehir bosch servisi olarak onarımını yaptığımız ürünleri 1 yıl garanti kapsamı içine alıyor böylece her hangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.
Bosch beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Bahçeşehirda da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Bahçeşehir bosch servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir Bosch Servisi Olarak Bahçeşehir Bölgesinde Hizmet Veriyoruz.

Bahçeşehir Bölgesine En Yakın Servis

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Bahçeşehir Bosch Servisi