ATAKÖY BOSCH SERVİSİ

Oy veriniz:
[Toplam Puan: 8 Ortalama: 5]

atakoy bosch servisiAtaköy Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Ataköy semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.
TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Ataköy Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Ataköy bölgesine hizmet vermekteyiz.
Dünyaca ünlü bosch markasının Ataköy servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ataköy çevresinden alınan tüm arıza bildirilerine anında yanıt veriyor, hızlı ve kesim çözümler sunuyoruz.
Ataköy bosch servisimiz ile makinalarınızın kapınızdan alınarak atölyemizde arıza tespiti için belirli test ve analizlere tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra durum sizlere bildirilerek onarımı yapılmaktadır.
Bosch buzdolabı, bosch çamaşır makinası, bosch bulaşık makinası, bosch kombi, bosch ankastre, bosch fırın ürünlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Tamir ve bakım bölümünde çalışan personellerimiz alanlarında uzman ve etkin kişilerdir.

Ataköy bosch servisi olarak onarımını yaptığımız ürünleri 1 yıl garanti kapsamı içine alıyor böylece her hangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.
Bosch beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Ataköyda da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Ataköy bosch servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ataköy Bosch Servisi Olarak Ataköy Bölgesinde Hizmet Veriyoruz.

Ataköy Bölgesine En Yakın Servis

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Ataköy Bosch Servisi